מי אנחנו

המרפאה שלנו היא ממרכז של מצוינות בתחום בריאות הנפש , אבחון וטיפול מקצועיים. הצוות הקליני שלנו כולל פסיכיאטרים ופסיכולוגים מנוסים מאוד, העוסקים מעבר לאבחון וטיפול קליני גם במחקר קליני ובמחקר בסיסי.

השילוב של עיסוק יומי באבחון וטיפול יחד עם מחקר מאפשר את ההתמקצעות וההתמחות שאנחנו זקוקים לה בעידן המודרני הנוכחי. בלעדי התמקצעות זו יהיה קשה לכל אחד מהאנשי מקצוע להמשיך ולספק את השירות שמגיע לכל מטופל ומטופל- חוד החנית של הטיפל הפסיכיאטרי והפסיכולוגי.

מעבר לעיסוק בפסיכיטריה כללית, יש ביננו המתמחים ומנוסים מאד בתחום של פסיכיאטריה משפטית. אומנם רבים עוסקים בעריכת חוות דעת פסיכיאטרית לצרכים שונים כמו "חוות דעת פסיכיאטרית  למוסדות" אולם מעטים יכולים לומר עליהם שהם מנוסים בעמידה בבית המשפט, הגנה על חוות דעתם, יכולת להבין את השאלה המשפטית לעומקה ואת הצורך והיכולת לעמוד בחקירות נגדיות של עורכי דין מהצד השני.

יש לציין שאין אנחנו ניקח כל תיק אפשרי . ההחלטה באם לטפל במקרה לבית משפט אינה תלויה במחיר שישולם. נכון הוא שישנה עלות לעריכת חוות דעת משפטית אולם גם אם המחיר יהיה גבוה מאוד, ואפילו משולש מזה המקובל, לא נוכל לספרק חוות דעת שלא תהיה מבוססת דיה. במידה וןהפסיכיאטר מחליט שאין בסיס לקביעה הנחוצה לנבדק, הוא יפסיק את התהליך והשכר שייגבה יהיה בהתאם.


הפניה למרפאה יכולה להיות פניה ישירה דרך משפר טלפון או על ידי פניה דרך מכרים או על ידי הפניה של בית המשפט (כאשרמדובר בהחלטה לצורך אבחון, טיפול או לחוות דעת). חלק מהאנשי מקצוע אצלנו מוכרים על ידי הגרמים המבטחים השונים לצורך החזרים כספיים של התהליך . כדאי לשאול את המזכירה, לפני שמתחילים בתהליך.

אנחנו מבצעים גם ביקורי בית לצורך אבחון וטיפול כולל במקרי חירום. אנחנו ערוכים בצורה כזו שתמיד יכול להיות פסיכיאטר מומחה שיוכל לבצע את הביקור בית . כמובן שההעדפה שלנו היא שהביקורים יהיו במרפאתנו מכיוון שאז, ישנה מחוייבות גדולה יותר לטיפול עצמו. 

כתיבת תגובה