תקווה תרופות דיכאון

קודם כל, תנו לי רק לומר שאני לא מקצועי בתחום בריאות נפש, רק בחור שאיבד את הכל – ואני מתכוון לכל דבר – באחד או יותר נקודה בחיים שלי, ותמיד באתי שואג חזרה. אל תיקח את זה כייעוץ מקצועי, אבל בבקשה אל תיקחו את זה לבנק הרגשי ולהפקיד אותו אם אתה מרגיש כלפי מטה.

פעם הייתה לי אישה יפה, דירה בניו יורק סיטי יפה, מכונית חדשה, עבודה נהדרת, והרבה gizmos מגניבות. כשאבדתי את העבודה, כל הדברים האחרים סוג של התרחקו ממני. כן, יש לי דיכאון, והייתי משוגע לא היה בדיכאון. הרופא שלי נתן לי כמה כדורים מאושרים, אבל הם גרמו לי להרגיש מוזרים אז הפסקתי לקחת אותם. במקום זאת, התחלתי לאכול נכון, פעילות גופנית, המדיטציה, ולהישאר כבושים קונסטרוקטיבי. במהלך כמה שבועות, טיפסתי בחזרה מהדיכאון ובתוך כמה חודשים עשו התקדמות טובה נגד אובדן החומר

.

כמובן שהייתי רוצה לחשוב שאני חריג, אבל זה יהיה טיפשי. אני רק בחור, לא בחור חכם במיוחד או יפה, בהחלט לא בחור עשיר. כמו שאני פשוט בחור אקראי, אני יכול רק להסיק שאם אני יכול לעשות את זה, ולכן רוב כל אחד יכול.

הדבר בשבילי היה שמעולם לא איבד תקווה, לא משנה כמה דברים אפלים קיבלו, המשכתי שאור קטן זורח בלבי. זה הדבר היחיד שהציל אותי מלהפוך לחסרי בית, וגם אם הייתי לי הפכנו לחסרים בית, הייתי נשמר תקווה. לא משנה מה עוד אתה מפסיד, לא לאבד את זה. אם איבדת את זה, יש לי חדשות טובות בשבילך: אתה יכול לקבל אותו בחזרה ברגע שאתה מחליט לקבל אותו בחזרה. אף אחד לא יוכל לקחת את התקווה שלך אלא אם כן אתה נותן להם.

מה תקווה עושה לך? זה נותן לך כוח ומניע אותך להמשיך. ברגע שיש לך תקווה, אתה יכול להגדיר מטרות. לאחר שתגדיר את מטרות, אתה יכול לנקוט בפעולה להשגתם. ברגע שאתה לוקח פעולה, אתה בחזרה במשחק.

אז איך אתה יכול התקווה קינדל כאשר כל השאר הולך לאיבוד? זה אולי לא לפנות לאנשים שאינם רוחניים, אבל אני חושב שנופל על הברכיים שלך ומתפללים אף פעם לא פגע באף אחד. (טוב, זה עלול לפגוע הברכיים בהתאם כמה קשה אתה נופל עליהם.) אני לא להשתתף בכנסייה או בית מקדש, ואני דווקא חושב שאלוהים שומע אותך הטוב ביותר כאשר אתה מתפלל באופן פרטי, כאשר זה רק בינך ו בורא עולם. יש אלוהים שאני מאמין בו חוש הומור, ולכן אני תמיד מתחיל את התפילות שלי עם "הקטן ישו התינוק אלוהים היקר".

ואז אני מתפלל. אם אני זקוק לכסף, זה הייתי הולך משהו כזה:

"תודה לך על כל מה שיש לי. הבריאות שלי. האנשים שאני אוהב. המזון שאני אוכל. המיטה החמה, היבשה שלי.""אני יודע שאתה יודע שאני מנסה ממש קשה, וכל מה שאני מבקש הוא הדרכה. אתה לא צריך לשלוח לי את תיק של כסף, אבל אם אתה רק יכול לעזור לי לעשות את הדבר הנכון, תראה לי קצת סימנים שיעזרו לי למצוא אותו, אני באמת מעריך את זה. אני מבטיח שכאשר אני מקבל את הכסף, אני עדיין להיות אדם טוב ואני אמשיך לנסות. ""אנא עזור האנשים בעולם להיות סוג, מזג טוב, ועדין אחד עם השני. אנא עזור במיוחד אלה שיש להם את זה אפילו יותר גרוע ממה שאני עושה.""שוב תודה, ואני מבטיח להמשיך ולנסות. אם אתה לא רוצה לעזור לי, אני מניח שאתה חייב להיות סיבה לכך, ואני לא מטיל ספק זה. אבל אני מקווה שתעזור לי כי זה ממש קשה לי. "

אני לא יודע אם הקטן ישו התינוק אלוהים שלי עונה לתפילותיי, אבל זה גורם לי להרגיש בטוח יותר טוב לעשות את זה. זה נהיה שתקווה הולכת, ושמקבל את המנוע הולך. נסה את זה אם אתה בדיכאון. אתה לא צריך להתפלל לאלוהים כל, או. רק אתה יכול לעשות מדיטציה ולשלוח אותו לכל היש.

דבר הוא, שאתה לא יכול לשאול את כל היש לכל דבר. אתה יכול להגיד שזה מה שאתה מחפש ושואל אותו כדי לעזור לך למצוא אותו. רק לוודא שאתה עושה את זה בהכרת תודה ובענווה. או שאולי זה יעבוד יותר טוב בשבילך פשוט אומר, "יו, אלוהים, אני כל כך מגניב. תן לי כסף והרבה ממנו, מייד!" אֲנִי לֹא יוֹדֵעַ. זה תלוי בך.

הדבר העיקרי הוא שאתה להחזיר או לשמור על התקווה שלך.

קח את זה מבחור רגיל: דברים ישתפרו. הם עושים באמת.

 

צריכים עוד תקווה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים