מול החרדה שלך

היגוי ברור של חרדה הוא חוט מקשר בין כל הפרעות החרדה. אחרי הכל מי לא רוצה להימנע ממצב לא נוח ומביך? האם לא ששכל ישר טוב רק משתמש? התשובה היא סוג של כן אפור או שזה אפור לא?

ברגע שמצב החרדה מסולק החרדה של אדם במהירות פוחת. הם עלולים להרגיש כאילו טון של לחץ הוסר מעל כתפיהם, אבל הבעיה היא שהסעד הזמני דווקא מקל על הרצון להימנע ממצבים ואירועים עתידיים. בנוסף, היקף האירועים חששו ימשיך לגדול ומשאיר את האדם לבד ומבודד.

בואו ננסה לשים את זה במונחים ריאליים יותר על ידי לקיחת מבט שרה ואיך היא מתמודדת עם חרדת הימנעותה.

שרה היא באמצע שנות השלושים שלה שכבר התגרשו במשך למעלה משנה עכשיו אישה אטרקטיבית. היא אף פעם לא באמת אהבה ללכת למסיבות, אבל בגיל הזה שהיא מרגישה קצת מחוץ למקום. היא דואגת שהאיש הלא נכון יהיה לשאול אותה לרקוד, או אולי האיש הנכון יהיה לשאול אותה לרקוד והיא תיראה מטופשת. היא גם דואגת ששום דבר במשותף עם בליינים האחרים ואולי בסגנון השמרני של שמלה עשוי שלא להיות מתאים לכינוס כזה. בתחילה, שרה מצאה את זה קל להפוך את הזמנות למסיבות לחשוב מספר מיסטר תקין שני יבואו בריצה לתוך החיים שלה, אבל אחרי שנה אין אחד מחזר פוטנציאלי באופק. היא כבר הופכת את הזמנות שמאלה וימינה באמצעות תירוץ זה או אחר בכל פעם שמרגיש יותר ויותר נוח על החלטתה.

התחושה של שרה החדשה מצאה נחמה בלהיות לבד היא טיפוח בדלנותה עוד יותר. היא מתחילה להפוך את הזמנות לסוגים אחרים של אירועים חברתיים כגון מסיבות אחרי העבודה ומפגשי גט משפחה. כל מעשה של הימנעות מקל בקצרה את חרדתה.

עם זאת, ההימנעות המתמשכת של חרדה מובילה ליותר ויותר בדלנות. חברים שנהגו לבקש ממנה לצאת עכשיו להפסיק לשאול. חרדתה מתחילה להופיע באזורים מחייה שהיו אזורי נוחות ללא חרדה פעם אחת. עכשיו היא אפילו מרגישה את הדוקה כאשר נאבקת לנהל שיחה בעבודה; היא נמנעה מלדבר בטלפון; והחל לאכול בארוחת צהריים שולחנה, כדי למנוע חקירה אפשרית על המצב החברתי שלה.
END
כך חרדה עובדת. זה כמו כדור שלג קטן, שאם גליל אפשר במורד הגבעה יכול להפוך למכונה הריסה ענקית. כישלון להתמודד החרדה שלך יכול לגרום למצב זה ספין יצא מכלל שליטה.

לסיכום, לכולם יש כמה דברים שהם אולי יוכלו להימנע, כגון פחד מכרישים או תנינים, וזה לא עניין גדול, כי אלא אם אתה שוחה עם סטייק סביב סיכויי הצוואר שלך הם שאתה לא רואה אף אחד . זה יכול להיות בסדר, כדי למנוע מפגש חברתי מדי פעם, אבל אם אתה הולך להתמודד עם החרדה שלך במטרה להתגבר עליו תצטרך להשתתף בלפחות כמה אירועים חברתיים.

בנוסף, אנשים רבים עם חרדה מחפשים דרכים טבעיות כדי לעזור להם עם אתגר האדם מאוד. תחום אחד שכבר צובר פופולריות בשנים האחרונות הוא זה של תרופות צמחיות. תרופות צמחיות לחרדה הן כלי בטוח, במחיר סביר להתמודדות עם חרדה והן אופציה שכדאי לשקול.

 

R.D. הוקינס הוא חסיד נלהב של מוצרי בריאות טבעית ותוספים חלופיים עם מעל 10 שנות ניסיון. כדי ללמוד עוד על רכישת ביקור בריאות טבעית הומיאופתיות Remedies.com

מצא מאמרים חרדה href="http://phpclassified.com/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים