למה פסיכיאטרים באוסטרליה הם בין הטובים ביותר בעולם

"? מה ההבדל בין פסיכולוג ופסיכיאטר" ייתכן ששמעת את השאלה הזאת מאות פעמים. ואם אתה אחד מאנשי המקצוע, אתה עדיין יכול להיות מוטרד או על ידי כבר מהרבה אנשים שעדיין המום משהו לא בסדר.

ובכן, אתה ואנשים רבים שעדיין עושים משהו לא בסדר כדי לעזור, כאן הוא מדוע שתי קבוצות בעיסוק אלה שונות:

בשני תחומים רפואיים העוסקים בטיפול נפשי, פסיכולוגים העוסקים בהפרעות רגשיות ונפשיות באמצעות התערבות וייעוץ. פסיכיאטר כדי לרפא מצד שני, הפרעות נפשיות, בעיות פיזיות, גנטי או לראות תוצאות; וטיפול במקרים אלה על ידי תרופות ופרוצדורות רפואיות (ריפוי באלקטרו-עוויתי, וכו ').

ובכן, שאלה זו מהדרך, בואו נסתכל על פסיכיאטרים והשירות שלהם באוסטרליה

שירות פסיכיאטרי הוא הוראה חשובה בתעשייה הרפואית האוסטרלית והעולם כולו מאז ומתמיד. לדברי פסיכיאטריה באוסטרליה, כתב העת הבריטית לפסיכיאטריה פורסם מיקוד, בשינה 2000 היו כ -2,000 פסיכיאטרים מתאמנים בארץ, 80% מהם בפרקטיקה פרטית ורובם ממוקמים באזור החוף של היבשת. מספר זה גדל מאוד מאז.

ידוע בשירות הרפואי באוסטרליה, הוא אחד הטוב ביותר בעולם להיות, זה לא מפתיע לדעת שפסיכיאטרים בארץ הם בין הטובים ביותר עולמו. זה בעיקר בגלל ההכשרה המקיפה ואינטנסיבית שהם מקבלים, הם גם בעוד תלמידים בתחום זה.

כיצד להפוך פסיכיאטר

לדברי הפסיכיאטר, אדם להיות ב צריך להתמחות בפסיכיאטריה בהתחלה תואר ראשון ברפואה, תואר ראשון בניתוח או תואר MBBS. זה בדרך כלל לוקח חמש שנים שיש לנקוט בבית ספר שאושר על ידי מועצת המדינה.

המכללה המלכותית האוסטרלית והניו-זילנדי של פסיכיאטרים (RANZCP) הערות שעוברות הבאה תואר MBBS, בוגר התמחות שנים-עשרה חודשים בבית חולים, באופן מלא רופא רשום יהיה. זו תהיה נפגשה בשנה נוספת תושבות כקצין רפואה.

ההנחה לתכנית ההכשרה הפסיכיאטרית, המבקש הוא ראיון פנל על ידי צוות של פסיכיאטרים בכל מדינה ומדינה חייבת להתבצע ראשון. כל מועמד חייב להיות מסוגל התאמתם לעבודה והמקצוע הפסיכיאטרי יכול להוכיח בכללותו.

אם מבקש סוף סוף מגיע לחינוך לתארים מתקדם, הוא / היא חייבת לעבור לפחות חמש שנים של אימונים. תהליך זה מחולק לשני חלקים: טירונות של שלוש שנים ושנתיים של אימונים. לאורך השנים האלה, מתאמן יפעל בפיקוח של רופאים מנוסים ומוסמכים בבתי חולים ובמרפאות קהילה. הנה ידע וניסיון נבחנים ומוערך.

אחרי אימון כל כך קפדני וארוך, אם בוגרי קוד פסיכיאטר של בית ספר אוסטרלי מוכר, כולם יכולים להיות בטוחים כי רופאים אלה הם יותר מ מאובזרים ומתאימים לכל משימה פסיכיאטרית.


בדוק את Medepage (אתר קהילה הגלובלי Healthcare) עבור
Psychiatrists קוד דרושים, מידע, ולעמוד בפסיכיאטרים מקצועיים מכל רחבי העולם.

קשור
Psychiatrist קוד מוצר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים