לחקר מחלת האלצהיימר

אחד הרגעים העצובים ביותר בהיסטוריה של ארצנו הגיע כאשר ההכרזה נעשתה כי הנשיא לשעבר רונלד רייגן סבל ממחלת האלצהיימר. זה לא למשוך תשומת הלב של כולם למחלה זו גזלת אדם של איכות חיים טובה, ומשפחות לאבד את יקיריהם, גם אם הם עדיין חיים.

מדינת אנליסטי מחלת אלצהיימר הם עדיין לא מבינים מה גורם לתאי מוח למות מסיבות לא ידועות. מוח יש כ -100 מיליארד תאי עצב. תאי עצב אלו נקראים נוירונים והם יוצרים את האותות החשמליים וכימיים הפועלים מנוירון נוירון לעזור זיכרון, חשיבה שלנו, והרגשות שלנו. ברגע שהתאים הללו מתים, נוירוטרנסמיטורים פחות מיוצרים וזה מה גורם לבעיות עבור המוח.

ד"ר. אלואיס אלצהיימר, אנליסט מחקר מחלת אלצהיימר, גילה גושים וקשרים במוח של אישה שמתה לאחר מספר שנים של דמנציה.

אלו נחשבים סימנים מסחריים של מחלת אלצהיימר. הם הידועה כיום בשם פלאק וסבך. אף אחד לא בטוח בדיוק איך גושים אלה וקשרי יוצרים או למה. זה משאיר אותנו עם המסתורין של מה הגורם למחלת אלצהיימר. דלקות נמצאו גם במוחם של אלה שמתו ממחלות זה. זה מוביל להשערה הם התשובה של הגוף לפציעה או זיהום.

מהם הסיכונים? סביר להניח שלו יותר מגורם אחד יגדיל את הסיכוי לפתח מחלת אלצהיימר.

מין וגיל נראים להיות הגורם העיקרי עם נשים לפתח את מחלת אלצהיימר יותר מגברים, ואנשים מעל גיל 65 הם מועמדים עיקריים לפיתוח מחלת אלצהיימר. לנשים יש את הנתון הגבוה יותר כי בדרך כלל הם חיים זמן רב יותר.

כמה האנליסטים לחקר מחלת האלצהיימר עורכים בדיקות כדי לגלות אם אלצהיימר יכול להיגרם על ידי גורמים סביבתיים בשל אלומיניום נמצאים במוח של חולים אלה. יש אלומיניום במי שתייה, דאודורנט, ומוצרים רבים אחרים. נכון לעכשיו, אין כל ראיה כי אלומיניום הגורם למחלת אלצהיימר.

אנליסטי מחלת אלצהיימר הם גם מסתכלים על פגיעות ראש ו מחלת אלצהיימר. למשל, מתאגרף ואחרים שעברו טראומה בראש או היה הפסד ממושך של תודעה פתח מחלת אלצהיימר. זה התווכח על ידי מחקרים מצאו קיים מתאם, ואחרים כי לא מצאו דבר.

בתחליפי הורמונים טיפול גם נחקרה כדי לראות אם יש קשר להורמונים מחלת אלצהיימר. שוב, המחקרים הם מסוכסכים עם קבוצה אחת וקבע קיים גורם סיכון מוגבר, והשני מוצא כי זה עשוי למנוע את המחלה.

אנליסטי מחלת אלצהיימר להצהיר באותו אורח חיים זה מעמיד אותך בסיכון ללחץ דם גבוה ורמות כולסטרול גבוה גם יגדיל את הסיכון לפתח מחלת אלצהיימר.

שמירה על הגוף שלך בריא פיזי היא לא הדאגה היחידה שלך כשמדובר מחלת אלצהיימר. כמו כן, עליך לשמור על חדות המחשבה שלך ובריא גם. המחקרים החליטו כי שמירה על דעתך ערנית מגורה לאורך כל החיים שלך יכולה לעזור לך להימנע מחלת אלצהיימר בשנים המאוחרות יותר שלך. לא ברור אם השכלה גבוהה ופעילות מנטלית יותר מסייעים להגן עליך מפני מחלה זו, אך מחלת אלצהיימר משפיעה אלה שאינם שומרים נפשיים התראו ולשמור המזינים את המוח. חלקם טענו כי בעלי השכלה גבוהה יש איפוק רב יותר לצייר על כשהם גדולים יותר.

לבסוף, מחקר של האנליסטים לחקר מחלת האלצהיימר עולה כי מחלת אלצהיימר יכולה בתורשה בגלל מוטציות בגן מסוים.

מכיוון שאין גורם אחד מומחה יכול להצביע עליו ולומר, "הגורם למחלת אלצהיימר." הדבר החשוב ביותר שאתה יכול לעשות כמבוגר הוא השמירה על הגוף והנפש שלך כפי בריא ופעיל ככל שתוכל. באמצעות מתיחת דעתך, שמירה על אותה פעיל וערני הם המרכיבים החשובים לחיות את החיים במלואם. מחלת האלצהיימר היא נורא מתסכל עבור חולה, מרגיז באותה מידה לכל המשפחה או המטפלת.

אם מישהו שאתה אוהב יש מחלת אלצהיימר והם וטופלו בבית, לתת מטפלת הפסקה מדי פעם. ספק שמישהו נותן להם קצת זמן לצאת, לחדש את גופם. זה לא קל להחליט לטפל אדם אהוב בבית עם מחלת אלצהיימר שנדרש אהבה, סבלנות והבנה. אם אתה אחד המטפלים האלה, ייתכנו קבוצות תמיכה באזור שלך כדי לעזור לך להתמודד עם היום-יום העסקים של אכפתיות עבור יקירכם, ושמירה על עצמך בריא גם כן.

 

סטיבן גודלבסקי גר בשיקגו, אילינוי, והוא עובד כרגע עם צוות PillFreeVitamins.com אם אתה או אדם אהוב סובל ממחלת אלצהיימר, לנסות בקבוק חינם של הבינלאומי כוח החיים איזון הגוף יש גם נוזל אחר ויטמינים עבור גוף ונפש בריאים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים