ילדים אורתודונטי הערכה וטיפול

נושאים אורתודונטי נפוצים מאוד בילדים. הערכת ילדים אורתודונטי וטיפול בגיל צעיר יעזרו לתקן בקלות אנומליות שיניים בילדים ולתת להם חיוך משופר. הערכה אורתודונטי וטיפול בזמן הנכון גם מגן הילד שלך מסדרים מורכבים שיניים בעתיד.

חשיבותה של הילדים אורתודונטי הערכה

מחקרים הוכיחו כי בעיות יישור שיניים בילדים ניתן לתקן בקלות בגיל צעיר יותר, כמו העצמות שלהם גמישות ועדיין בשלב הפיתוח. האגודה האמריקנית של Orthodontists (שלום השלום) מצביעה על כך שילדים צריכים בהכרח יש הערכה אורתודונטי בגיל 7 שנים. ברוב המקרים, טיפול מיידי עשוי שלא יהיה צורך בגיל זה. הזמן המתאים להתחיל הטיפול בעיקר תלוי בסוג של ליקוי סגר. עם זאת, דרך הערכת orthodontists יכול לנתח ולבחון את עוצמת הפרעת שיניים המסוימת ולהחליט על פתרונות טיפול יעילים.

סקירה כללית של נהלי ילדים אורתודונטי

הילדים טיפולים אורתודונטי מתבצעים בשני שלבים – השלב הפעיל ושלב השימור. בשלב הפעיל, פלטה ליישור שיניים מומלצות כדי לתקן את יישור השיניים. פלטה אלה חלים לחץ מתון להזיז בעדינות את השיניים לעמדות ישרות. שלב שימור כרוך בשימוש במשרתים שיעזרו לתקן את השיניים בתפקידים החדשים שלהם ישר.

באופן כללי, ניתן להשלים הליכי טיפול אלה בתוך שנה עד שלוש שנים. עם זאת, המשך עשוי להשתנות בהתאם לחומרה של אי סדרים שיניים ומקרים בודדים.

איך טיפול קצבאות ילדים

באמצעות טיפול אורתודונטי ילדים, ילדים יכולים לקבל פתרונות נוחים וקבועים גם לmalocclusions שיניים מסובך כגון openbites, underbites, crossbites, לסת עליונה בולטות, שיניים עקומות, שיניים בולטות, שיניים במרווחים נרחבת ושיניים צפופות. שיני בריאות גם משפרת את הבריאות הפיסית של הילד שלך על ידי להיפטר מחלות חניכיים, איבוד שיניים, ללבוש חריג של משטח שן, ליקויי דיבור, בעיות לעיסה ועיכול הפרעות.

בריאות שיניים מצוינת וכושר גופני לעשות ילדים דינמיים יותר, ומאפשרים להם להתקרב פעילות אקדמית וחיצונית עם מרץ חדש.

 

אורתודונטי Braces – רמת אורתודונטיה ג'קסון, מדינה של אמנות ההקמה אורתודונטי ממוקמת בג'קסון הייטס מספקת ילדים טיפול אורתודונטי אפשרויות כגון פלטה שיניים .

חזק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים