התמודדות עם חרדת נטישה

הורים רבים נאבקים דאגה לאחר ששחררו את הילד שלהם במכללה בפעם הראשונה. הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעצמך להתגבר על החרדה.

זה יכול להיות קשה מאוד כהורה לילד שלך להשיל במכללה בפעם הראשונה. הורים רבים סובלים מחרדת נטישה ולדאוג לילד שלהם אחרי שהם עוזבים.

הורים שנטו להיות הורי מסוק מוקדם יותר בחייו של הילד נוטים להיות קשה במיוחד עבור זמן ומאפשר. ישנם גורמים רבים שיכולים לתרום לתחושה הזאת של חרדה.

חלק מגורמים אלה כוללים את העובדה שהילד שלך הוא מוקף באנשים שאתה לא מכיר, המתגוררים באזור שאתה כנראה לא מכיר, ושאתה לא תהיה שם כדי לעזור לו או לה דרך אתגרים שונים שיבואו לְמַעלָה. עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעצמך להתמודד עם ולהתגבר על דאגה זו, כך שזה יהיה הרבה יותר קל לרדת הילד שלך את הפעם הבאה.

הדבר הראשון שאתה בהחלט צריך לעשות הוא להמשיך ולתקשר עם הילד שלך. עם זאת, הילד שלך יהיה להתנגד למאמצים שלך אם הם מרגישים שאתה חטטן מדי.

חשוב מאוד לוודא שאתה נותן לילדך מספיק מקום שהם יכולים ליהנות מהחופש החדש שלהם. עם זאת, על ידי שמירה על קשר אתה יכול להרגיע את החרדה שלך ועדיין לתמוך בילד שלך מבלי להיות לשתלטן.

אתה צריך למצוא את שביל הזהב בין שתי האפשרויות. זה מאוד חשוב להבין שזה זמן עבור הילד שלך כדי להפריד ממך, כך הוא או היא יכולה להיות עצמאי.

פשוט לוודא שהבן או הבת שלך יודע שאתה אוהב אותו או אותה ושתמיד יהיה שם בשבילו או שלה. לאחר מכן, לתת לו או לה להחליט כמה הם רוצים לדבר איתך.

הדבר השני שיכול לעזור לך להתגבר על החרדה שלך הוא לבקר בחנות המכללה. לאחר שדאגת לכך שהילד שלך מוגדר עם כל מה שהוא או היא צריכה, רכישת משהו לעצמך.

סווטשירט, ספל, או חולצת טריקו יכולה להיות תזכורת יפה של הילד שלך ואיך אתה גאה שלו או שלה ללהתקבל למכללה שהוא או היא משתתפת. תזכורת פשוטה זה עשויה לעזור לך להרגיש יותר קרוב למרות שאתה יכול להיות במרחק של מיקומו של בית הספר קילומטרים.

לובש ושימוש מזכרות זה יאפשר לי הבן או הבת שלך יודע שאתה גאה בם להחלטה שהם עשו כדי ללמוד במכללה ש. כתוצאה מכך, הם יהיו מסוגלים להתמודד עם חששות ההפרדה וגעגועיהם, כמו גם משום שהם יודעים שאתה תומך בם, לא משנה מה.

ודא שהבן או הבת שלך יודע את זה בכל העת. ביקור בחנות המכללה יכול להיות בעל השפעה עצומה בהקלת חרדת נטישה.

הדבר השלישי שאתה יכול לעשות כדי להקל על רגשות אלה הוא להשתתף בסוף שבוע להורים. בסוף שבוע הורים הוא בסוף שבוע מיועד כאשר ההורים מוזמנים לבוא ולראות איך הילדים שלהם עושים.

לעתים קרובות יש מספר אירועים שונים שאתה יכול להשתתף ואתה אפילו תורשה ללכת לכיתה, אם אתה רוצה. כהורים אחרים יהיו שם, הבן או הבת שלך יכול להרגיש יותר בנוח איתך להיות שם.

הורים רבים מעריכים את היכולת לבלות זמן עם הבן או הבת שלהם אחרי פרידה קצרה בתקופה זו מאוד. זוהי הזדמנות מצוינת עבור הבן או הבת שלך כדי להראות לך מסביב לאזור ואת הדברים שהוא או היא אוהבת לעשות.

לדוגמא, הוא או היא יכולה להיות מיקום מחקר אהוב או מסעדה האהובה שתוכל לטעום. כפי שאתה רואה כמה הוא מאושר או שהיא וכמה נוחה שהוא או הוא עם השטח, זה כנראה יהיה הרבה יותר קל לעזוב אותו או אותה שוב.

בנוסף, תוכל לפגוש את השותפים וחברים. זה עשוי להקל על החששות שלך על האנשים שהבן או הבת שלך הוא מוקף.

גם ייתכן שיש לך את ההזדמנות כדי לשוחח עם הורים אחרים על איך הם מתמודדים או התמודדו עם הפרידה הראשונה הקשה. אם אתה כבר מרגיש לבד במאבק הזה, אתה מבין מהר מאוד שאתה בהחלט לא
אחד סבל.
רקרוב, אם לא כולם, להורים להתמודד עם צורה כלשהי של חרדת נטישה. אחרי שאתה עוזב זה גם יכול לעזור כדי להירשם לעיתון המכללה, כך שאתה מרגיש שאתה יודע מה קורה באזור שבו אתה בן או בת שוהה.


/>טומי גרין עבד בתעשייה המשפטית במשך שנים, וממליץ (http://www.mdc.edu) כאופציה נהדרת עבור Paralegal בתי הספר בפלורידה.

פרטים ליצירת קשר:
טומי גרין
טומי Green09@gmail.com
http://www.mdc.edu

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים