דיכאון לאחר ניתוח

לא מעט אנשים חווים דיכאון לאחר ניתוח למספר הסיבות. ההשפעות של הרדמה כללית יכולות להימשך גם לאחר הניתוח כפי שהוא משפיע על אנשים בדרכים שונות. אין דרך לחזות דיכאון אבל יש מספר נסיבות חיים שיכולים לגרום לזה. אנשים רבים עלולים לחוות דיכאון בשלב כלשהו בחייהם.

אנשים החווים דיכאון לאחר הניתוח יכולים בקלות להתעלם הסימפטומים שלהם כחלק מההתאוששות הכללית שלהם. לאחר ניתוח גדול הוא אחד מהאירועים מלחיצים ביותר שאפשר להתמודד. מתח זה לא תמיד להתפוגג במהירות וביכול לגרום לבעיות אחרות. להיות במצב של התאוששות פיזית בשילוב עם לחץ נפשי יכול לגרום לדיכאון.

בהתאם לסיבה לניתוח שלך, תקופת ההחלמה שלך וצפוי תוצאות לא יכולות להיות מה שציפית. שמשותק מבחינה פיזית או לא מסוגל לעשות דברים שאתה נהנה לתקופה ארוכה יותר של זמן יכול להוסיף לדיפרסיה רגשות. חלק גדול מדיכאון חווה דרך הגוף כדפוסי השינה ואכילה שלך נקטעו. מרגיש עייף הוא גם סימן של דיכאון.

חולים מתאוששים מניתוח קוסמטי עלולים לחוות דיכאון בגלל שלאחר ניתוח המצב המיידי שלהם. תקופת ההחלמה הפיסית יכולה להיות קשה לעבור בשל כאב והעיכוב ברואים את התוצאות המבוקשים. לפעמים הכאב יכול להיות כל כך לא נוח שהמטופל תוהה אם הוא או היא היה צריך ניתוח קוסמטי בכל. אם תחושות דיכאון להמשיך פעם מספיק הזמן עבר לריפוי פיזי מבקש עזרה מקצועית עשויים להיות בסדר.

מתאושש מניתוח יכול גם לגרום לדיכאון במי שעלול חווה תאונה טראומטית וכתוצאה מכך את הצורך בניתוח. שינויים בחיים הביאו בגלל תאונה לא יכולים להיות ברורים עד לאחר הניתוח. המשימה של התמודדות עם דרך חדשה של חיים יכולה להיות גם מפרכת פיזי ונפשי.

בעוד ההיבטים הפיזיים של דיכאון עשויים להיות קשים להבחין מהאתגרים הצפויים של התאוששות, שינויים רגשיים קיצוניים יכולים להיות סימן ברור יותר כי אתה בדיכאון. שאינו בעלי עניין בדברים שאתה נהג נהנה לעשות הוא סימן נוסף. אנשים רבים חשים מדוכאים עצבניים מאוד, חסרי תקווה, או התאבדות.

אם אתה עושה למעשה יש להם מחשבות או רגשות אובדניות חשוב לקבל עזרה באופן מיידי. מקצועי בתחום בריאות נפש צריך להיות מסוגל לעזור לך לעבור את זמנים קשים. היא עשויה גם לעזור לי משפחה ו / או חברים כדי לסייע לך במהלך ההתאוששות שלך מניתוח.

אנשים שיש להם משפחת ההיסטוריה של דיכאון רגישים יותר לחווה, במיוחד לאחר ניתוח. מה שחשוב לזכור הוא שדיכאון יכול להיות מטופלים. אם רגשות של ייאוש או ריקנות להתמיד לבקש עזרה. בני משפחה וחברים יכולים לעזור עם התבוננות המצב הרגשי ופיזי שלך בזמן ההתאוששות.

בידיעה שאתה לא לבד, אם אתה חווה דיכאון לאחר ניתוח, יכול להיות נוחות. להיות מודע לאפשרות של דיכאון והתסמינים שלה יכול לעזור לך התאוששות. זכור, דיכאון ניתן לטפל.


ג'יימס האנטר הוא הסובל סופר ודיכאון שאוהב לעזור לאחרים על ידי שיתוף תגליות טיפולו. אתה יכול לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו בhref="http://ezinemark.com/goto.php?url=http://www.gettingoverdepression.net"> במהלך הדיכאון, שבו הוא חולק תכנית גדולה לסיוע בדיכאון שלך בלי קשר למה שלך
Depression כלומר
יכול להיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים